/Files/images/IMG_1915.JPG

Кучів Світлана Володимирівна учитель початкових класів, учитель-методист Дудчанського ЗОСШП взяла участь у обласних педагогічних читаннях «Соціальна педагогіка Фрідріха Дістервега і сучасна освіта» (225 р. від Дня народження), які проводилися у ХАНО 1 грудня 2015 р.

Світлана Володимирівна є автором статті «Грані дидактичної системи А. Дістервега», у якій розкрила основні принципи навчання за Дістервегом (культуровідповідність, природовідповідність, самостійність). Німецький педагог А. Дістервег звертав велику увагу на розвиток творчих здібностей учнів початкової школи, досконало вивчав особливості їхньої пам’яті, уваги, мислення.

Керуючись своїми принципами навчання, педагог розробив більше 20 підручників для вчителів з різних предметів (природознавства, рідної мови, математики, географії, астрономії). Проте найбільш відомими були «Керівництво до освіти», «Педагогічні щорічники». Ідеї Дістервега не втрачають своєї актуальності й сьогодні та мають значний потенціал для реалізації в умовах сучасних навчальних закладів.

Кiлькiсть переглядiв: 1073

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.