Шкільне наукове товариство




/Files/images/pozashklna_osvta/ШНТ.jpg

У Дудчанському загальноосвітньому об’єднанні «школа – дитячий садок» діє шкільне наукове товариство, основна мета якого допомогти учням розвинути інтелект з урахуванням індивідуальних особливостей, максимально розкрити їх творчий потенціал.
Це добровільне об’єднання школярів, які бажають удосконалити свої знання в певній галузі науки, розширити кругозір, виробити вміння творчої винахідницької діяльності в позаурочний час під керівництвом педагогів.
Основою товариства є первинні об’єднання школярів на секції, такі як: світова література, географія, хімія, іноземна мова, ботаніка та зоологія, історія.
Юні науковці нашої школи неодноразово брали учать у районному та обласному етапах конкурсу - захисту
науково – дослідницьких робіт Малої академії наук, з обов’язковою попередньою презентацією результатів дослідження у школі.
Є учасниками і переможцями Всеукраїнських та обласних експедицій учнівської молоді,заочних олімпіад та краєзнавчих конкурсів.
Ідея розвитку природних здібностей дитини, розкриття її творчого потенціалу є нашою перспективою на майбутнє.

Засідання ШНТ

/Files/images/pozashklna_osvta/P5110239.JPG

Розпочинаємо наше чергове засідання, на якому ми підведемо підсумки роботи за рік та познайомимося з результатами досліджень юних науковців.
Існує багато висловів видатних людей про самовдосконалення особистості та ми з вами традиційно розпочнемо засідання словами:
«Якщо я знаю, що знаю мало,
я досягну того, щоб знати більше»
Сьогодні до нашого товариства приєднається ще один науковець. Тож, надаємо слово Грицик Юліанні.

/Files/images/pozashklna_osvta/P5110244.JPG

( виступ Грицик Ю.).
«Шановне товариство! Хочу ознайомити вас із проблемою, яка мене зацікавила та яку я планую продовжити досліджувати як слухач Малої академії наук. Тема мого проекту:«Основа життя – де вона?». Актуальною її вважають тому, що в результаті антропогенного впливу зменшується виділення в атмосферу життєво необхідної речовини кисню. Я хочу отримати відповіді на такі питання:
«Чи можна експериментально довести процентний вміст кисню в повітрі та чи може закінчитись кисень в атмосфері?». Я розпочала роботу над першим питанням, провела експеримент, який доводить, що вміст кисню в атмосфері становить 20%. Маю на меті розглянути перетворення, які відбуваються з киснем у природі, будучи повноправним членом шкільного наукового товариства.»
Вважаю, що ми можемо прийняти до наукового товариства секції «Хімія» Юліанну. Давайте проголосуємо. Хто – за, хто – проти. (одноголосно)
(Одягаємо, вручаємо членський квиток).
А тепер новому члену нашого наукового товариства надається право зачитати урочисту обіцянку.
(читає обіцянку)

Клятва

Товариство моє, свій талант
Весь тобі віддаю до останку
Є знання - я його до краплини несу
Маю силу - її не шкодую.
Хай ніщо не зможе зупинити,
На шляху в незвідані світи
Обіцяю намагатись відкриття зробити
Щось нове в науці віднайти.
Школярі ми, та здолати зможем
Все, що покладається на нас.
Я клянусь, що буду працювати
Й прославляти наше товариство повсякчас.
Давайте привітаємо Юліанну.
Шановне товариство.
Працюючи над довготривалим проектом «Моє село – краплиночка на карті», який складається з міні – проектів
«Без вини винні»
«Сторінками історії рідної школи»
«Заснували село козаки»
«Червона книга пам’яток нашого краю»
Члени секції історії та географії вивчили життєвий шлях та безсмертний подвиг сина башкирського народу Героя Радянського Союзу Мінігалі Губайдуліна, який загинув на території нашого краю, повторивши подвиг Олександра Матросова.
Надаємо слово Удичу Вадиму.
Працюючи над проектом «Крок у безсмертя», ми виконали ряд експрес завдань, одним із яких було створення документального відеофільму «Пам’ять жива у віках», який ми пропонуємо вашій увазі. (перегляд відеофільму) .
Кiлькiсть переглядiв: 1159

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.