Відомості про вибуття учнів

21.08.2015, наказ № 9
  1. Кічей Денис Олександрович, учень 6 класу - до КЗШ №116 м. Кривий Ріг
  2. Агеєв Віталій Віталійович, учень 9 класу - до Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 Херсонської міської ради
15.06.2015, наказ № 8
  1. Васильєв Сергій Вікторович, учень 6 класу - до Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів
07.09.2015, наказ № 11
  1. Грицик Артур Ростиславович, учень 4 класу - до Гаврилівської ЗОШ
02.11.2015, наказ № 12-а
  1. Уров Антон Юрійович, учень 5 класу - до Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст. Жовтневого району
24.12.2015, наказ № 16

1. Бідна Діана, учениця 10 класу - до Бериславського аграрного коледжу Херсонської області

25.12.2015, наказ № 17

1. Краковецька Тетяна Миколаївна, учениця 10 класу - до Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Херсонської міської ради

27.04.2016, наказ № 3

1. Джула Дмитро Олександрович, учень 1 класу - до ЗОШ І-ІІ ступенів с. Зелене Горохівський район Волинська область

16.08.2016, наказ № 6

1. Єрмоленко Юлія Романівна, учениця 5 класу - до Подо-Калінівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цюрупинської районної ради Херсонської області

18.08.2016, наказ № 7

1. Кожухар Ігор Іванович, учень 2 класу
2. Сотченко Олексій ІВанович, учень 3 класу до КЗ "Таврійської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів" Херсонської обласної ради

22.08.2016, наказ № 8

1. Вертель Олена Олександрівна, учениця 4 класу,
2. Вертель Владислав Володимирович, учень 8 класу - до Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району Херсонської області

12.09.2016, наказ № 10

1. Цегельник Ірина Сергіївна, учениця 9 класу - м.Мадрид, Іспанія

17.09.2016, наказ № 11

1. Франчук Аліна Миколаївна, учениця 5 класу, - до Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Балтського району Одеської області

26.09.2016, наказ № 12

1. Уров Антон Юрійович, учень 6 класу - до Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст. Жовтневого району

03.10.2016, наказ № 13

Коваленко Віталіна Сергіївна, учениця 5 класу - м. Москва, ГБОУ гімназії №45

13.02.2017, наказ № 2

1. Яровий Вадим Олександрович, учень 6 класу - до Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Херсонської міської ради

29.08.2017, наказ № 4

1. Чопей Іван Володимирович,
2. Чопей Андрій Володимирович, учні 7 класу - до Новозбур'ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Новозбур'ївської сільської ради Херсонської області

30.08.2017, наказ № 5

1. Шмагіна Діана Арменівна, учениця 5 класу, - до Нововоронцовської ЗОШ №2 Херсонської області

31.08.2017, наказ № 7

1. Троцан Наталія Максисівна, учениця 11 класу, - до Каховського агротехнічного коледжу І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області
2. Богуцький Андрій Олександрович, учень 11 класу, - до Державного професійно-технічного навчлаьного закладу "Апостольський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів"

18.09.2017, наказ № 8

1. Декрет Вікторія Євгенівна, учениця 3 класу, до Запорізького навчально-виховного комплексу №109 Запорізької міської ради

02.10.2017, наказ №9

1. Кічей Єгор Станіславович,учень 2 класу, - до Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов, Херсонська область

16.11.2017, наказ № 10

1. Кіндрук Владислав Андрійович, учень 8 класу, - до Дергачівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад", Харківська область

22.01.2018, наказ № 12

1. Сєдов Владислав Дмитрович, учень 5 класу,
2. Сєдова Єлизавета Дмитрівна, учениця 4 класу, - до Херсонського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" №33 Херсонської міської ради

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.