Наказ №

від «17» березня 2014 р.

Про результативність роботи гуртків, секцій МАН, спортивних секцій у закладі

Відповідно до річного плану роботи закладу у період з 03.03. по 14.03 адміністрацією вивчаласьрезультативністьроботи гуртків з метою оцінки її ефективності та впливу на розвиток творчого потенціалу учнів.

Перевірялися питання охоплення учнів гуртковою роботою, активність їх під час проведення занять, результативність роботи гуртків.

Під час перевірки відвідано гурткові заняття, перевірено журнали, плани гурткових занять, проведено співбесіди з керівниками гуртків, анкетування з учнями.

Гурткова робота здійснюється на основі Типових програм МОН, молоді та спорту України та авторських програм. На основі програм розроблені плани роботи на І, ІІ семестри.

Журнали планування та обліку роботи гуртків знаходяться у спеціально відведеному місці і ведуться належним чином. Систематично здійснюється контроль за веденням журналів, про що свідчать записи зауважень.

У момент перевірки занять були присутні 95,5-98 % складу учнів, зарахованих до гуртків. Заняття мають чітку структуру, методично грамотно побудовані.

Мають постійний склад та користуються популярністю гурток вокального, хорового співу (керівник Іванів А.Ф.), спортивні «Щит і м’яч», футбол (керівник Христич М.І.), «Паростки творчості» для учнів 2-4 класів (керівник Білик Н.М.), фольклорно-обрядова група «З народних джерел» (керівник Сокірко В.О.) та «Геркулес» (керівник Рагушенко В.Ф.)

Аналіз якісних показників роботи гуртків визначається результативністю участі вихованців у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях.

Результативними в роботі є гуртки художньо-естетичного циклу (керівник Іванів А.Ф.), фізкультурно-спортивні (керівник Христич М.І.), географічне краєзнавство (Гапич С.В.) та інші. Вихованці гуртків є активним учасниками районних та обласних конкурсів, фестивалів.

Активною є участь вихованців прес-центру «Юнкор» (керівник Булгакова М.М.) у різноманітних заходах різного рівня. Діти систематично висвітлюють позакласну роботу, роботу органів учнівського самоврядування у шкільній газеті «Сходинки».

Варто відзначити роботу гуртка «Геркулес» (керівник Рагушенко В.Ф.), вихованці якого є учасниками спортивних турнірів, чемпіонами та рекордсменами України.

Однак, слід звернути увагу на практичність занять гуртка «Юні екологи», «Технічна творчість» (керівники Білик В.П., Шульга О.О.)

На підставі зазначеного

Н А К А З У Ю :

1. Результативність гурткової роботи у закладі вважати задовільним.

2. Керівникам гуртків

2.1. сприяти оновленню та модернізації матеріально-технічного забезпечення гуртків; (постійно )

2.2. постійно висвітлювати матеріали про роботу гуртків на сайті закладу та на шпальтах шкільної газети «Сходинки», районної газети «Вісті»;

2.3. забезпечити проведення занять відповідно до встановленого графіка та систематичне відвідування їх дітьми.

3. Заступника директора з виховної роботи Кучів С.В.

3.1. Проводити інструктивно-методичні наради, організовувати семінари для керівників гуртків з метою надання їм допомоги у плануванні та організації їх роботи, дотриманні єдиних вимог, структур заняття.

І раз на семестр

Директор закладу Мельник Т.В.

Кiлькiсть переглядiв: 7306

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.