Повернутися до звичайного режиму

Оголошено інформаційна кампанія "Місяць цифрової грамотності"

Увага!

Долучаймося до масштабної інформаційної "Місяць цифрової грамотності", яка триватиме до 30 листопада 2021 року.

1. Забезпечити ознайомлення з платформою Дія. Цифрова освіта - https://osvita.diia.gov.ua/ (для працівників, батьків) та Всеукраїнська Школа Онлайн - https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів, школярів, батьків) з проханням зареєструватися на платформах.

2. Організувати перегляди освітніх серіалів та складання Цифрограм працівниками. Рекомендовані освітні серіали:

- «Основи кібергігієни» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene) – курс, покликаний допомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак.

- «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny), який допоможе дізнатись, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися.

- «Обережно! Кібершахраї», що навчить, як захиститись від кібершахрайства з сім-картою (https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters)

- Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», який допоможе дізнатись, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства (https://osvita.diia.gov.ua/courses/serialdlya-batkiv-onlayn-bezpekaditey).

- «Електронний підпис» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature), що навчить використовувати всі можливості та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера за допомогою електронного підпису.

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.